Piatnik 7 trpaslíků

Piatnik 7 trpaslíků

Početní hra, která slouží k procvičení sčítání do 7.
Běžná cena199 Kč
135 Kč 112 Kč bez DPH
Skladem ihned 1 ks
Může být u Vás už:pozítří
Kódpi7571VýrobcePiatnikEAN9001890757105
PohlavíHolka, Kluk
Věk od3
Věk do99
TémaHry
Počet hráčů2-4
VýrobcePiatnik

Průběh hry: Hráči obdrží dvě karty, zbytek karet se položí doprostřed stolu. Hráč, který je na řadě, si z balíčku vezme jednu kartu. Poté jednu kartu vyloží před sebe na stůl - buduje "trpasličí rodinu".

Při vykládání platí: Zahajovat se smí pouze kartou s jedním trpaslíkem. Během dalších kol můžete přiložit ke svým kartám kartu doleva, doprava, nahoru nebo dolů. Součet trpaslíků nesmí být v žádném směru vyšší než 7! Kdo nemůže vyložit žádnou kartu, vynechá kolo! Hráč, který vezme poslední kartu z balíčku, ukončuje hru. Za každou úplnou/sedmičlennou trpasličí rodinu získá hráč 1 bod. Počítají se rodiny jak v kolmém tak vodorovném směru. Hraje se většinou na tři kola. Pro lepší počtáře lze hru rozšířit o odečítání trestných bodů za trpaslíky, které hráčům po skončení zůstali v ruce. V této variantě se jedna úplná trpasličí rodina oceňuje 20 body

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše