ADC Blackfire Zakázaný ostrov, rodinná hra
ADC Blackfire Zakázaný ostrov, rodinná hra
ADC Blackfire Zakázaný ostrov, rodinná hra
ADC Blackfire Zakázaný ostrov, rodinná hra

ADC Blackfire Zakázaný ostrov, rodinná hra

Nová rodinná dobrodružná hra. Staň se jedním ze čtyř dobrodruhů pátrajících v ruinách na zakázaném ostrově po čtyřech velmi cenných artefaktech.
Běžná cena649 Kč
543 Kč 449 Kč bez DPH
Skladem ihned 3 ks
Může být u Vás už:zítra
Kódadc3173VýrobceADC BlackFireEAN759751003173
Věk od0
Věk do99
VýrobceADC BlackFire

Staň se nebojácným dobrodruhem na nebezpečné výpravě za posvátnými poklady ostrova! Zakázaný ostrov byl posledním odlehlým útočištěm pradávné mystické říše známé jako Archea. Legendy vyprávějí, že Archeané dokázali ovládat čtyři základní elementy - oheň, vzduch, vodu a zemi. K tomu používali své posvátné poklady - Krystal ohně, Sochu větru, Kalich moří a Kámen země. Tyto poklady by v rukách nepřátel dokázaly napáchat strašlivou škodu, proto je Archeané tajně ukryli na Zakázaném ostrově a zajistili, aby se ostrov potopil do oceánu, pokud by se někdo tyto poklady pokoušel získat. Mnoho století po tajemném pádu říše Archea zůstal Zakázaný ostrov ukrytý před zraky ostatních… až do této chvíle. Skupina dobrodruhů je vysazena na ostrově, aby zde pátrala po vzácných artefaktech. Kdo má čtyři stejné karty pokladu, může v příslušné svatyni najít artefakt. Hráči musí postupovat rychle, protože ostrov se postupně propadá, takže je zaplavován mořem. Dobrodruh stojící v místě, které moře pohltilo, je ztracen. Hráči se střídají. Kdo je na tahu, může udělat až tři akce, volí ze čtyř možností: pohybovat se, podepřít potápějící se část ostrova, předat kartu pokladu jinému hráči nebo vyzvednout artefakt.

Tato hra je velmi pěkně zpracovaná, grafika podporuje atmosféru hry. Artefakty jsou výborně připravené, vždy při objevení se před vámi doslova zhmotní. Hodí jako reprezentativní dárek - dostanete ji v pěkné kovové krabici. Balení obsahuje: 58 hracích karet 24 dílků ostrova 6 dřevěných figurek 4 miniatury pokladů 1 měřítko hladiny 1 ukazatel hladiny česká pravidla.

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše