Novinka

Bakugan Baku-Gear drak s přídavnou výstrojí Batrix Ultra

Zvyš svou sílu díky Armored Allianci Bakugan Ultra a přídavné výstroji. Rozpoutej epické transformace s novými úžasnými zbraněmi tak, jako v seriálu. Věk: 6+

Výrobce: Spin Master
Kód produktu: spin4764
EAN: 778988297858
Nedostupné
Upozornit při dostupnosti
Pohlaví Kluk
Věk od 6
Výrobce Spin Master

Zvyš svou sílu díky Armored Allianci Bakugan Ultra a přídavné výstroji. Rozpoutej epické transformace s novými úžasnými zbraněmi tak, jako v seriálu.

Hoď svého Bakugana přes 2 kovové BakuCores žetony (2 v balení) a on se otevře, změní se z BakuBall na Bakugan Ultra. Potom navyš svou bojovnou sílu přidáním výstroje na svého Ultra Bakugana a sleduj, jak se promění. S přídavnou výstrojí jsou sázky ještě vyšší.

Každý Ultra Bakugan z druhé série Armored Alliance, vysoký 7.5cm, má úžasné detaily a vlastní symboly, aby pomohl formovat tvou alianci. Když je čas na souboj, vstup do bitvy s tvým mega silným bojovníkem a jeho výzbrojí a využij charakteru a schopnosti kartičky (v balení) tvého Bakugana, abys porazil tvého soupeře. Přidej přes 50 Ultra Bakuganů s výzbrojí do své kolekce a vytvoř si tak svou vlastní armádu bojovníků. S novou přídavnou výstrojí už nebude žádná bitva stejná. Balení obsahuje přídavnou výstroj, která kompletně vyzbrojí tvého Bakugana. Žádná bitva už nebude stejná.

  • Věk: 6+