Barbie sladký čajový dýchánek, Mattel FDJ19

LEGENIO

Nabídka zboží

OVĚŘENÝ OBCHOD !

99% spokojených zákazníků !

SHOP ROKU 2013

Již po třetí v řadě je eshop LEGENIO finalistou soutěže Shop Roku v kategorii Dětské zboží. Děkujeme !

Shop Roku 2012

LEGENIO.CZ v soutěži Shop Roku 2012 v kategorii Dětské zboží opět získalo ocenění Finalista.

Shop roku 2011

LEGENIO.CZ se v soutěži Shop Roku 2011 v kategorii Dětské zboží umístilo na 2. místě!

katalog zboží > HOLKY > Panenky Barbie

Barbie sladký čajový dýchánek, Mattel FDJ19

 1  2  3  4  5

Cena: 669,- Kč (vč. DPH)
Běžná cena: 899,- Kč
Dostupnost: na dotaz

Kód produktu: brbFDJ19
Výrobce: MATTEL

 

Barbie sladký čajový dýchánek, Mattel FDJ19

V Barbie™ Sladkém království Dreamtopia se čajový dýchánek promění ve velkou zábavu. Panenka Barbie® a její sestřička panenka Chelsea™ jsou připraveny rozpoutat sladký čajový dýchánek. Mají malý roztomilý stoleček, který lze sklopit a vytvořit z něj tác. A zábava se hned zdvojnásobí! Se skládacím dvouvrstvým dortem na stojánku, čajovou konvičkou, dvěma hrníčky a dvěma podšálky se ti nabízí nekonečné lahodné příběhy.

Dvě sestřičky ve svých oblečcích inspirovaných tématem království Dreamtopia čajovou oslavu krásně osladí. Panenka Barbie® má podél svého živůtku růžovou mašličku a barevný potisk po celé šíři dlouhé růžové sukně s různými odstíny. Oblečení panenky Chelsea™ je také úchvatné. Nechybí mašlička na modrém živůtku a sladké vzory, které si sama vysnila. Kouzelnou atmosféru doplňují sladěné botičky a jedinečné čelenky.

Děti si zamilují všechny druhy zábavy, které je při čajovém dýchánku čekají. Sesbírej všechny panenky z řady Barbie Dreamtopia a uhas svou chuť na sladké. Obsahuje panenku Barbie™ a panenku Chelsea™, oblečené v módních šatičkách, doplňky, čajový tác / stolek, skládací dort, dva hrníčky a dva podšálky.

Věk: od 3 let

 

Sezóna začala! Objednávky sněží a my balíme o 106! Přesto se může stát, že se doba expedice vaší objednávky prodlouží o 3 - 4 dny. Tímto Vám děkujeme za pochopení. Váš team LEGENIO.CZ

Počet kusůZbožíCena bez DPHCena
Barbie sladký čajový dýchánek, Mattel FDJ19552,89 Kč669,- Kč

Momentálně nedostupné!