Hra Dobble Anniversary
Hra Dobble Anniversary
Hra Dobble Anniversary
Hra Dobble Anniversary
Hra Dobble Anniversary
Hra Dobble Anniversary

Hra Dobble Anniversary

Výroční verze, která obsahuje 2 samostatné balíčky 55 karet velkého formátu. První balíček obsahuje symboly z říše strašidel, které svítí ve tmě, a druhý balíček symboly se zlatou barvou.
Běžná cena699 Kč
559 Kč 462 Kč bez DPH
Skladem ihned 2 ks
Může být u Vás už:pozítří
KóddobbANVýrobceADC BlackFireEAN3558380078838
PohlavíHolka, Kluk
Věk od6
Věk do99
TémaHry
Počet hráčů2-8
Délka hry15
VýrobceADC BlackFire

Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble Anniversary - to je dvojitá porce 55 karet velkého formátu, 8 symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný pouze jeden!
Stejně jako všechny ostatní verze hry Dobble, i tato nabízí zcela unikátní zábavu. Hráči hledají dva stejné symboly na kartách při různých variantách hry (v pravidlech je popsáno celkem 5 her). Super jsou kulaté karty i jednoduchá pravidla, vysvětlená doslova za pár sekund. Cílovou skupinou jsou děti, rodiče, prostě všichni, kdo se chtějí pořádně bavit a nemají čas ani chuť pročítat dlouhá pravidla. Plechová krabička, o průměru 17 cm, zaručuje bezpečí karet a je i další přidanou hodnotou. Vyzkoušejte i Vy hru Dobble a budete nadšení, jak i tak jednoduchá hra může být zábavná!

Obsah balení:
110 karet ve velké plechové krabičce
1 česká, slovenská a rumunská pravidla

UPOZORNĚNÍ: Karty STRAŠIDEL musejí být pro správný efekt před hraním umístěny pod zdroj světla. Čím jasnější světlo, tím méně času trvá, než jej karta absorbuje. Doba, po kterou je potřeba nechat karty nasvítit, závisí na intenzitě světla. Pokud se karty umístí pod jasně zářící sluneční paprsky, 10 minut by mělo stačit. Pokud se používá např. domácí osvětlení, je potřebná doba delší. Nicméně je nutné se ujistit, že všechny karty byly řádně nasvíceny.

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše