Piatnik Jsou stejné?

Piatnik Jsou stejné?

Soubor karetních her podporujících procvičení paměti, postřehu a soustředění.
Běžná cena169 Kč
135 Kč 112 Kč bez DPH
Skladem ihned 2 ks
Může být u Vás už:pondělí 27.5.
Kódpi7573VýrobcePiatnikEAN9001890757303
PohlavíHolka, Kluk
Věk od4
Věk do99
TémaHry
Počet hráčů1-4
Délka hry30
VýrobcePiatnik

Hry, které s kartami můžete hrát:

Hledání dvojic (Úkolem hráče je najít dvě karty, které jsou zcela stejné. Tento úkol zjednodušíme tím, že hledáme dvojice mezi kartami jen jedné skupiny.)

Rozpoznání a pojmenování rozdílů (Ze 6 dvojic každé skupiny se 2 dvojice liší v barvě, 2 ve tvarech a 2 v počtu vyobrazených předmětů. Úkolem hráče je rozdíly rozeznat a popsat.)

Procvičujeme postřeh (Všechny karty rozložíme na stůl obrázky dolů. Hráči otáčejí jeden za druhým 1 kartu. Otočí-li hráč kartu hodící se do dvojice s kartou, která už leží na stole otočená, smí si tuto dvojici ponechat.)

Procvičujeme paměť (obdoba pexesa) Hledání partnera (Hráči hledají u ostatních stejnou kartu, jako je jedna z jejich karet. Hráč, který je na řadě, popíše co nejpřesněji jednu ze svých karet. Ostatní hráči pozorně poslouchají a ten, který má takovou kartu, ji předá tázajícímu se hráči.)

Odlož co nejvíc (Zahajující hráč určí, které karty mají být odloženy - např.: "Všechny karty s autem". Poté určí karty k odkládání další hráč. Vítězí hráč, který jako první odloží všechny své karty.)

Herní materiál: 36 hracích karet, skládajících se ze 3 skupin po 12 kartách.

Karty jsou skoro stejné, obrázky na nich se však liší tvarem,barvou nebo počtem vyobrazených předmětů. Vždy jen 2 karty jsou úplně stejné.

  • Věk: 4+
  • Počet hráčů: 1-4
  • Délka hry: 30min
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše