Hot Wheels Monster Trucks Velká smyčka herní set, Mattel GKY00

Nabídka zboží

OVĚŘENÝ OBCHOD !

99% spokojených zákazníků !

SHOP ROKU 2013

Již po třetí v řadě je eshop LEGENIO finalistou soutěže Shop Roku v kategorii Dětské zboží. Děkujeme !

Shop Roku 2012

LEGENIO.CZ v soutěži Shop Roku 2012 v kategorii Dětské zboží opět získalo ocenění Finalista.

Shop roku 2011

LEGENIO.CZ se v soutěži Shop Roku 2011 v kategorii Dětské zboží umístilo na 2. místě!

Výrobce: MATTEL

Jsi připraven na novou výzvu? S touto parádní velkou smyčkou od Hot Wheels® si dokáží poradit jen ostřílení závodníci. A co teprve, když se proti tobě na start postaví obávané monster trucky?

Dokážeš vyhrát, anebo budeš sledovat, jak tvůj soupeř mizí v dáli? Tento nový herní set od Hot Wheels® byl inspirován oblíbenými vozidly s velkými koly a je až po okraj nabitý akcí.

Vyzkoušej si nejrůznější kaskadérské kousky a užij si akci plnou bourání s monster trucky a běžnými vozidly od Hot Wheels®. Odpal svá vozidla do akce a sleduj, jak proletí smyčkou a přistanou v trofeji!

V setu najdeš jeden monster truck spolu s běžným autíčkem Hot Wheels® v měřítku 1:64, abys mohl ihned vyrazit do akce! Rozšiř svou sbírku a užij si tuto parádní výzvu!

• Věk: 3+
Počet kusůZbožíCena bez DPHCena
Hot Wheels Monster Trucks Velká smyčka herní set, Mattel GKY00574,38 Kč695,- Kč koupit