Piatnik Piškvorky Seřaď 4!, cestovní hra

Piatnik Piškvorky Seřaď 4!, cestovní hra

Obsah hry: 1 hrací skříň s vloženým rámem plných otvorů 42 hracích kamenů 1 hrací návod Cíl hry: Komu se nejprve podaří uspořádat 4 stejnobarevné kameny do ucelené řady, ať již vodorovně, svisle nebo diagonálně, vyhrává.
149 Kč 123 Kč bez DPH
Skladem ihned 2 ks
Může být u Vás už:pozítří
Kódpi6885VýrobcePiatnikEAN9001890688591
PohlavíHolka, Kluk
Věk od7
Věk do99
TémaHry
VýrobcePiatnik

Obsah hry: 1 hrací skříň s vloženým rámem plných otvorů 42 hracích kamenů 1 hrací návod

Cíl hry: Komu se nejprve podaří uspořádat 4 stejnobarevné kameny do ucelené řady, ať již vodorovně, svisle nebo diagonálně, vyhrává.

Příprava hry: Krabici otevřeme, a rám plný otvorů postavíme kolmo. Každý hráč obdrží hrací kameny své barvy. Návod k rozložení je vidět zřetelně na krabičce.

Průběh hry: Hráči se dohodnou, kdo začíná hrát. Ve hře se oba střídají, přičemž vhazují kameny své barvy střídavě a po jednom, do kteréhokoliv ze sedmi štěrbin, které se nacházejí na horní straně rámu.

Konec hry: Vyhrává ten, komu se podaří jako prvnímu srovnat 4 hrací kameny své barvy do nepřerušené řady - a to buď vodorovně, svisle anebo v diagonále. Po skončení hry je rám zdvižen, šikmo nakloněn a všechny hrací kameny jsou vysypány. Může začít nové kolo této hry. Tentokrát začíná druhý hráč.

Věk: 7+

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše