Akce

ADC Blackfire Boost!, postřehová hra

Rychlá postřehová karetní hra! 110 karet v 10 kategoriích, 3 varianty hry! V této hře musí hráči co nejrychleji najít karty patřící do té samé kategorie a získat nejvíc karet!

Výrobce: ADC BlackFire
Kód produktu: adc3321
EAN: 8594054913321
Na dotaz
6,28 €
14,98 €
Upozornit při dostupnosti
Pohlaví Kluk, Holka
Věk od 6
Téma Hry
Výrobce ADC BlackFire

V této hře musí hráči co nejrychleji najít karty patřící do té samé kategorie a získat nejvíc karet!

Zamíchejte karty a každému hráči rozdejte stejný počet karet obrázkem dolů. Z těchto karet si každý hráč udělá svůj balíček.

Případné zbývající karty vraťte do krabičky. Všichni hráči počítají do tří, a poté najednou otočí vrchní kartu balíčku doprostřed stolu (při hře 2 hráčů má každý hráč 2 balíčky a otočí tak 2 karty).

Všichni hráči najednou se nyní snaží mezi kartami na stole najít 2 karty, jejichž ilustrace patří do té samé kategorie. Jakmile hráč najde nějaké ilustrace ze stejné kategorie, nahlas název kategorie vysloví a případně na karty ukáže. Pokud má pravdu, vyhrává dané karty. Pokud se spletl, může dál hrát až v příštím kole.

Karty, které nepatří do stejné kategorie, zůstávají na stole a začíná nové kolo. Hráči opět počítají do tří a každý otočí novou kartu k těm, které už jsou na stole. Jakmile jsou zahrány všechny karty, stává se hráč, který získal nejvíc karet, celkovým vítězem. V případě shody se hráči o vítězství dělí.

  • Doporučený věk od 6 let.