Jurský svět Dino útěk Ocean Protector MOSASAURUS 71cm, Mattel GXC09

Ponořte se do napínavé akční a dobrodružné hry Jurského světa s tímto kolosálním králem oceánu, který ve skutečnosti pomáhá chránit naše vodní cesty!

Výrobce: MATTEL
Kód produktu: mGXC09
EAN: 887961952797
Na dotaz
65,64 €
Upozornit při dostupnosti
Pohlaví Kluk
Věk od 4
Téma Sběratelské, Dinosauři
Výrobce MATTEL
Rozměry 71cm

Realistické zpracování a pohyblivé klouby skutečně oživují toto stvoření inspirované filmem neskutečným způsobem! Tato mohutná akční figurka je vysoká 21,5 m a má pohyblivou čelist dominující jakékoli scéně hraní s dinosaury! Je skvělým dárkem pro fanoušky Jurského světa a milovníky oceánů od 4 let.

Staňte se součástí vzrušující akce a dobrodružství s Jurským světem! Díky realistickému zpracování a pohybům toto kolosální stvoření ožívá, včetně široce rozevřené čelisti! Certifikovaný plast vázaný na oceán je plastový odpad, u kterého hrozí riziko, že skončí v oceánech. Tato hračka je vyrobena z 454 g oceánem vázaného plastu, pocházejícího do 50 km od vodních cest v oblastech, kde chybí formální systémy sběru odpadu.

Tato akční figurka je inspirována filmem a přichází v masivní velikosti, která nadchne fanoušky. Je skvělým dárkem zejména pro ty děti, kterým záleží na oceánu, životním prostředí a jsou velkými fanoušky Jurského světa! © Universal City Studios LLC a Amblin Entertainment, Inc. Všechna práva vyhrazena.