Novinka

Playmobil 70584 Ever Dreamerz Edwina Music World

Edwina je všestranný sportovní nadšenec mezi dívkami. Je dobrodružná, otevřená výzvám a ráda zkouší nové věci. Svou přizpůsobivost a rytmus ukazuje s vášní na bicích.

Výrobce: Playmobil
Kód produktu: pm70584
EAN: 4008789705846
Na dotaz
13,00 €
15,77 €
Upozornit při dostupnosti
Pohlaví Holka
Věk od 5
Výrobce Playmobil

Včetně silikonového náramku, ozdobných korálků a kouzla bicích, obchodní karty, nálepky a spousty doplňků.
Vzrušující cesta snů EverDreamerz pokračuje. Tentokrát magický amulet přináší pět přátel do okouzlujícího hudebního světa. Zpívající talent Starleen je nadšená, že konečně prožila svůj sen o skvělé popové kariéře. Dívky si ale brzy uvědomí, že jsou chyceny v časové osnově, kdy se vše opakuje každý den. Zdá se, že nevyzpytatelný plán Lady Nightmare udržet přítelkyně navždy v hudebním světě funguje. Sportovní fanatička Edwina je vždy otevřená novým nápadům, takže po krátké době ukazuje svůj talent na bicí. Podaří se Edwině a EverDreamerzovi s vášní a citem pro rytmus osvobodit se z nekonečného rytmu této hudební noční můry? Herní sada obsahuje sportovní dělo EverDreamerz Edwina s bicí soupravou a kočkou, silikonový náramek, ozdobné korálky, samolepky, autogramy a další fantastické doplňky.

S integrovanou funkcí AR se trochu přiblížíte hudebnímu světu EverDreamerz. Jednoduše naskenujte obchodní kartu pomocí smartphonu a zažijte EverDreamerz naživo! Bezpečný nákup na legenio.cz

Věk: 5+