Tlapková patrola DINO transformující se auto s figurkou

Přidej se k nejnovějšímu členovi Tlapkové Patroly T-Rexovi na vzrušující záchrannou misi s jeho Dino transformujícím se vozidlem. Věk: 3+

Výrobce: Spin Master
Kód produktu: spin59329
EAN: 20778988320208
Na dotaz
24,29 €
31,39 €
Upozornit při dostupnosti
Pohlaví Kluk, Holka
Téma Sběratelské
Výrobce Spin Master

Toto unikátní autíčko pro dinosauřího našeptávače Tlapkové Patroly je v balení se sběratelskou figurkou Rexe a tajemnou dinosauří figurkou. S doplňky inspirovými dinosaury a rampou s transformující funkcí je Rexovo osobní vozidlo připraveno do akce. Rozbal tajemnou figurku z balení a odhal barevného dinosaura, kterého můžeš použít ve všech svých dobrodružstvích. Když je dinosauří kamarád v potížích, pošli Rexe po rampě, posaď ho do vozu a tím aktivuj jeho úžasnou transformaci. Tělo vozu se ze země zvedne do výšky dinosaura a tak Rex může komunikovat s největším dinosaurem. Prozkoumej svou představivost a vytvoř úžasné prehistorické záchranné akce, přesně jako v oblíbeném televizním seriálu.

Pro ještě více dinosauří zábavy nasbírej všechna dinosauří autíčka (prodávána samostatně) a nalož je do Dino Patrolleru (prodáván samostatně). Buď připraven na misi s Rexem a jeho vozidlem.

  • Obsahuje: 1 Figurka Rexe, 1 Vozidlo Rexe, 1 Tajemná dinosauří figurka