Piatnik Už umím rozeznávat barvy

Piatnik Už umím rozeznávat barvy

Už umím rozeznávat barvy. Tato veselá pestrá hra obsahuje karty se čtyřmi stejnými motivy v mnoha různých barvách.
Běžná cena149 Kč
119 Kč 98 Kč bez DPH
Skladem ihned 1 ks
Může být u Vás už:zítra
Kódpi7579VýrobcePiatnikEAN9001890757907
PohlavíHolka, Kluk
Věk od3
Věk do99
TémaHry
Počet hráčů2-6
Délka hry30
VýrobcePiatnik

Už umím rozeznávat barvy. Tato veselá pestrá hra obsahuje karty se čtyřmi stejnými motivy v mnoha různých barvách.

Hrací karty dobře zamícháme a balíček karet položíme na stůl obrázky dolů. Hráč z balíčku postupně snímá karty a snaží se z jednotlivých karet sestavit barevné sady ve správném pořadí. Hráč se nejprve podívá, zda může kartu, kterou sejmul, přiložit k některé z karet, které již leží na stole. Pokud ano, učiní tak. V opačném případě kartu jednoduše odloží obrázkem nahoru na stůl a snímá další kartu. Hra pokračuje tímto způsobem tak dlouho, dokud hráč nesloží všech 9 barevných sad ve správném pořadí.

Barevné kvarteto (3-6 hráčů) Hrací karty dobře zamícháme a všem hráčům rozdáme stejný počet karet. Pokud hraje pět hráčů, obdrží přebytečnou kartu nejmaldší hráč. Ten také hru začíná a ptá se některého ze spoluhráčů na konkrétní kartu - např. Máš klauna? Pokud dotazovaný hráč kartu má, musí mu ji dát. Úspěšný tazatel se pak ptá dál. Pokud dotazovaný hráč požadovanou karu nemá, je nyní na řadě on sám. Jakmile jeden z hráčů získá všechny čtyři části barevné sady, odloží toto kvarteto před sebe na stůl. Hra končí, jakmile je odložena poslední barevná sada. Vyhrává ten hráč, který získal nejvíce kvartet.

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše