Albi Catan Big Box - druhá edice
Albi Catan Big Box - druhá edice
Albi Catan Big Box - druhá edice
Albi Catan Big Box - druhá edice
Albi Catan Big Box - druhá edice
Albi Catan Big Box - druhá edice

Albi Catan Big Box - druhá edice

Pro všechny milovníky ostrova Katan tu je Catan - Big Box. Obsahuje více her v jednom balení - základní deskovou hru Catan – Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5–6 hráčů, oboustranný herní plán s mapami a 4 rozmanité nové scénáře.
na dotaz na dotaz
Tento produkt nelze zakoupit
Nedostupné
Kódalbi36550VýrobceALBIEAN8590228039644
VýrobceALBI

Obsahuje více her v jednom balení - základní deskovou hru Catan – Osadníci z Katanu, rozšíření pro 5–6 hráčů, oboustranný herní plán s mapami a 4 rozmanité nové scénáře. Scénáře můžete zkombinovat s herním materiálem základní hry a všechny jsou hratelné až v 6 hráčích. Catan - Big box to je zkrátka veliký počet komponentů v jedné krabici, více her v jednom balení, nové napínavé scénáře a vlastní nové strategie.

Hra Catan Big box obsahuje: 19 šestihranných dílů s různými typy krajiny, 6 částí rámu, 95 karet se surovinami, 25 akčních karet, 4 karty se stavebními náklady, 2 zvláštní karty, hrací figurky, 2 přihrádky na karty, figurku zloděje, 2 kostky, 18 žetonů s čísly.
Catan rozšíření pro 5-6 hráčů - 11 šestihranných dílů krajiny, 25 karet se surovinami, 9 akčních karet, 28 žetonů s čísly, 4 části rámu, 2 sady herních figurek.
Catan - scénář Pomocníci - 10 karet pomocníků.
Catan - scénář Nejlepší přátelé - 84 žetonů přízně, 12 žetonů Katanu, 1 podložku cechů.
Catan - scénář Německo - herní plán Německa, 12 figurek dominant německých měst, figurku "Götz z Berlichingenu", 6 karet Stavebních nákladů.
Catan - scénář Mallorca - herní plán Mallorca.

  • Věk: 10+
  • Doba hraní 75 min+
  • Pro 3-6 hráčů
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše