Albi CATAN - Základní hra
Albi CATAN - Základní hra
Albi CATAN - Základní hra
Albi CATAN - Základní hra
Albi CATAN - Základní hra
Albi CATAN - Základní hra

Albi CATAN - Základní hra

Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování .
Běžná cena1 099 Kč
895 Kč 740 Kč bez DPH
Skladem ihned 4 ks
Může být u Vás už:pozítří
Kódalbi99374VýrobceALBIEAN8590228020048
PohlavíHolka, Kluk
Věk od10
Věk do99
TémaHry
Počet hráčů3-4
Délka hry60-90
VýrobceALBI

Toto je nová verze klasické hry Osadníci z Katanu, ve které jsou nové tvary (plastické) figurek. Hra je jinak totožná s klasickou verzí.

Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží neobydleného ostrova. Je to ostrov Katan!

Nejste ale jediným cestovatelem. Na pobřeží ostrova Katan přistáli i další neohrožení mořeplavci. Závod o nadvládu nad ostrovem právě začal!

Muži a ženy z vaší expedice už objevili první dvě vesnice. Naštěstí je ostrov velmi bohatý na přírodní zdroje. Budujete silnice a také další vesnice, které se později rozrostou v města.

Budete úspěšní v boji o to, kdo se stane vládcem Katanu? Klíčem k tomu je obchodování - některých surovin budete mít nadbytek, jiné vám budou chybět. Kamení za vlnu, obilí za dřevo. Obchodujete s tím co potřebujete, i s tím, co se právě nabízí.

Dobře si rozmyslete, jaký bude váš další krok, postavte svoje vesnice na těch pravých místech a obchodujte tak chytře jak jen dokážete. Možná si vytvoříte slušné šance na výhru, nezapomeňte ale, že vaši spoluhráči také nejsou žádní hlupáci.

Když se tím vším budete řídit, kdo ví - možná právě vy budete příštím vládcem ostrova Katan!

Autor hry: Klaus Teuber

Hra roku
německé kritiky
Hra roku
německé veřejnosti
Hra roku
české veřejnosti
1995 - vítěz 1995 - 1. místo 2004 - vítěz
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše