Albi Osadníci z Katanu - Města a Rytíři

Albi Osadníci z Katanu - Města a Rytíři

Toto rozšíření je pro zkušené hráče od 12 let. Nezbytná je dobrá znalost pravidel základní verze. Rozvinutost hry prodlužuje hraní hry o 1 hodinu.
Běžná cena1 099 Kč
829 Kč 685 Kč bez DPH
Tento produkt nelze zakoupit
Nedostupné
Může být u Vás už:na dotaz
Kódalbi99194VýrobceALBIEAN8590228020116
PohlavíHolka, Kluk
Věk od12
Věk do99
TémaHry
VýrobceALBI

Divoké hordy Barbarů ohrožují ostrov Katan! Přilákalo je bohatství katanských měst. Barbarská flotila se blíží. Když Barbaři zaútočí, musí se rytíři sjednotit a postavit se jim. Pokud jsou příliš slabí, Barbaři vyrabují města a ta se pak stanou opět vesnicemi.

Katanská města zažívají rozkvět, rozrůstají se až do metropolí. K městské výstavbě jsou potřeba nové karty - obchodní zboží. Staví se budovy ve třech oblastech: obchod, politika a věda. S každou novou stavbou vzrůstají šance na nové karty pokroku, které hráčům umožňují hlouběji zasahovat do hry a ovlivnit její výsledky.

Toto rozšíření je pro zkušené hráče od 12 let. Nezbytná je dobrá znalost pravidel základní verze. Rozvinutost hry prodlužuje hraní hry o 1 hodinu. Zažijete však nová dobrodružství.

Autor hry: Klaus Teuber
Poznámka: Hru nelze hrát samostatně a je potřeba mít i základní hru Osadníci z Katanu

Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše